Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Про нас

 

Ми - офіційний дистриб’ютор!

Наші клієнти - роздрібні та гуртові покупці, магазини електротоварів та будівельних товарів, гуртівні, супермаркети, монтажні організації та приватні монтажники, будівельні компанії.

 

Інтернет-магазин - це одна з частин нашої діяльності.

Спочатку метою створення Інтернет-магазину було надати нашим гуртовим партнерам зручний інструмент для підбору та перегляду товару. Але згодом проект 16А виріс у один з найпопулярніших Інтернет-магазинів електротоварів в Україні.

 

Ми маємо також і власний офф-лайн магазин,

який був створений для зручності наших гуртових клієнтів, але вже давно отримав довіру і має багато власних клієнтів.

 

Наш магазин працює також і в якості шоуруму для наших клієнтів та є точкою видачі Інтернет-магазину.

 

Інтернет-магазин 16А пропонує якісну продукцію відомих торгівельних марок: DOSPEL (Доспел), Gorenje (Гореньє), НАША СИЛА, АСКО, SVITTEX (Світекс), NILSON (Нільсон), MONO (Моно), СВОД, POWERREFF, Numina (Нуміна), ЗУБР (ZUBR), ABB, Schneider, ЗЗКМ (Запорізький завод кольорових металів), Horoz, Fetih, EL-BI, Утос, Osram, Philips та багато інших.

 

На всю продукцію надається офіційна гарантія виробника!

 

Наш сайт створений для зручного перегляду, вибору по параметрам та підбору продукції нашими діючими та новими партнерами. Відтепер в режимі 24/7 можна переглянути та замовити потрібні товари, а також задати питання нашим консультантам.

 

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів, приєднуйтесь!

 

Якщо у Вас є пропозиції та/або зауваження, прохання повідомляйте нам про це. Ми завжди вдячні за корисні поради!

 

В наявності на складі широкий асортимент побутових та промислових вентиляторів, вентиляційних решіток, повітропроводів, дефлекторів.

 

Представлено широкий вибір світлодіодних (LED) ламп, енергозберігаючих ламп та інших видів ламп (лампи розжарювання, галогенні лампи, рефлекторні лампи, металогалогенні лампи, натрієві лампи, ртутні лампи, ртутно-вольфрамові лампи та інші).

 

Різноманітні світильники (точнкові світильники, декоративні світильники, настільні лампи, люмінісцентні світильники, прожектори світлодіодні (LED), вуличні світильники, вологозахищені світильники, аварійне освітлення, растрові світильники та інші).

 

Вимикачі, розетки, вилки, мережеві фільтри, подовжувачі, колодки в Інтернет-магазині 16А представлено відомими виробниками та розділено на підвиди для зручного підбору.

 

Кабельно-провідникова продукція відомих виробників: ЗЗКМ (Запорізький завод кольорових металів), ДКЗ (Дніпровський кабельний завод) та інші.

 

Низьковольтне обладнання (автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення (ПЗВ), диференційні автоматичні вимикачі, магнітні пускачі, теплові реле, автоматичні реле напруги, перемикачі фаз, малогабаритні реле, стабілізатори, таймери, контактори, мікровимикачі (кінцеві вимикачі).

 

Величезний вибір елементів для монтажу (клемники та клемні колодки, шини, короб-канали, гофротрубка, термоусадочна трубка, металорукав, сальники, кріплення для труби і кабеля (кліпси, хомути, дюбель-ялинки, спіральна обв'язка), розподільчі та монтажні коробки, знаки (наклейки) енергобезпеки, кабельні наконечники.

 

Батарейки та елементи живлення представлено в різноманітних формах та різних виробників.

 

Фільтри для води та побутова хімія СВОД.

 

Клей моментальний (супер клей), епоксидний та контактний.

 

Велика група інструменту для затискання наконечників, каблерізи, універсальний інструмент, гідравлічний інструмент. Широкий вибір різноманітних магнітних тримачів та захватів.