Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Батарейки та зарядні пристрої

Зарядні пристрої
Зарядні пристрої
Батарейки
Батарейки

Батарейки та зарядні пристрої

Інтернет-магазин 16А пропонує своїм покупцям різні батарейки та зарядні пристрої до них. Є такі побутові прилади, в яких постійно повинні знаходитися батарейки, наприклад, в пультах дистанційного керування, комп'ютерних мишках, ліхтарях, дитячих іграшках, фотоапаратах та інших пристроях. Саме тому батарейки є одним з найбільш затребуваних товарів.

Якщо Ви не хочете постійно викидати гроші на покупку нових батарейок, можна один раз вкласти трохи більше коштів в акумуляторні батарейки та зарядний пристрій до них. І більше не повертатися до цього питання.
Як звичайні (марганцево-цинкові), так і акумуляторні батарейки випускаються в різних розмірах:
•    мізинчикові (ААА);
•    пальчикові (АА);
•    паралелепіпедні.
Існують і круглі батарейки, а також батарейки великого розміру, але вони не випускаються в акумуляторному типі. Купуючи необхідні батарейки, особливо якщо вони мають круглу форму, необхідно знати спеціальне маркування, щоб не прогадати з розміром. Також при покупці продукції, Ви можете проконсультуватися з менеджером магазину.

Зарядні пристрої для акумуляторних батарей - характеристика продукції
Купуючи зарядні пристрої, звертайте увагу на кількість батарейок, які можливо потрібно буде заряджати одночасно. Мінімальна кількість одночасно установлених батарей – дві штуки. Такий пристрій підходить в тому випадку, коли Ви використовуєте тільки дві батарейки, тобто один пристрій з ними. Купуючи більшу кількість батарейок, вибирайте і той зарядний пристрій, який зможе їх одночасно заряджати. Також зарядний пристрій для батарейок може працювати від мережі, від прикурювача і від USB.

Сольові і алкалінові батарейки є одноразовими, їх перезаряджати не можна.

Вся представлена продукція має різних виробників, а також ємність, від цих параметрів залежить тривалість їх використання. Широкий асортимент і найнижчі ціни - це те, що пропонує інтернет-магазин 16А.