Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Елементи для монтажу

Клемники, клемні колодки
Клемники, клемні колодки
Шини
Шини
Ізоляційні (діелектричні) матеріали
Ізоляційні (діелектричні) матеріали
Сальники (ущільнювачі)
Сальники (ущільнювачі)
Кріплення для труби і кабеля
Кріплення для труби і кабеля
Знаки енергобезпеки
Знаки енергобезпеки
Розподільчі коробки, підрозетники
Розподільчі коробки, підрозетники
Кабельні наконечники
Кабельні наконечники
Кабельна маркіровка
Кабельна маркіровка
Елементи для монтажу

Передача електричної енергії відбувається за допомогою тих матеріалів, які не тільки проводять електричний струм, але і є зручними в технічному плані. Розділ «Елементи для монтажу» включає ті елементи, які використовує монтаж електропроводки, вони роблять її експлуатацію простою і доступною.

В інтернет-магазині Ви можете придбати такі види товарів:
•    клемники;
•    шини;
•    ізоляційні матеріали;
•    сальники;
•    кріплення для труб і кабелів;
•    розподільчі коробки;
•    кабельні наконечники;
•    роз'єми;
•    кабельне маркування і знаки енергобезпеки.

Монтаж електропроводки в будинку, квартирі, офісі можна вести відкритим і прихованим способом. Відкритий вид проводки дає можливість змінювати планування і ремонтувати її без шкоди ремонту приміщення. В цьому випадку проводку приховують за допомогою каналів із пластику, також використовуються розподільчі коробки і кріплення для труб.
Кабельне маркування і знаки енергобезпеки - це важливі елементи електропроводки, які використовуються на промислових підприємствах і в розподільчих щитках для позначення струмопровідних кабелів. Багато елементів виконані саме з ПВХ, тому що цей матеріал є відмінним ізолятором, а з плином часу він не буде покриватися грибком або корозією.

Монтаж прихованої електропроводки повинен встановлюватися на етапі будівництва будинку. У приватних будинках саме цей вид проводки набув широкого поширення, тому що в цьому випадку всі дроти ховаються штукатуркою і оздоблювальними матеріалами.
Роз'єми, а також перехідники для телевізорів, комп'ютерів і телефонів - це дрібні деталі, які застосовуються при будь-якому вигляді електропроводки. Шини - це пристосування для зручного монтажу кабелів в розподільних щитах. Клемники приєднують і відгалужують кабелі електропроводки.

В інтернет-магазині 16А можна придбати елементи квартирної електропроводки за вигідною ціною.