Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Кріплення для труби і кабеля

Дюбель-ялинка
Дюбель-ялинка
Кліпси
Кліпси
Скоби
Скоби
Хомути
Хомути
Тримачі хомутів
Тримачі хомутів
Спіральна обвязка
Спіральна обвязка
Кріплення для труби і кабеля

Прокладку електропроводки можна виконувати двома способами:
•    прихованим;
•    відкритим.

Відкритий спосіб передбачає, що кабель не буде встановлюватися в спеціальні отвори в поверхні, а буде проходити прямо по стінах і стелі. Для того щоб захистити кабель від механічних впливів, можуть вживатися різні кабель-короби (гофровані, на підлогу, звичайні, з пластика або металу). У будь-якому випадку необхідно використовувати спеціальне кріплення кабелю до стіни або стелі.
Кріплення кабелю також може бути використано в тому випадку, коли необхідно в одному напрямку закріпити відразу кілька кабелів. В цьому випадку можна використовувати спеціальний хомут або стяжки, які збирають усі кабелі в один джгут. За допомогою стяжок кабелі в майбутньому будуть простіше закріплюватися, ніж якби Ви робили це по-окремо з кожним з них.
Звичайно ж, деякі умільці можуть використовувати і підручні засоби, але краще все-таки використовувати спеціальні кріплення, кліпси, хомути. Для одиночних кабелів можна застосувати таке пристосування, як дюбель-ялинка. Даний дюбель забивається в стіну і надійно утримує кабель на одному місці.

Інтернет-магазин 16А пропонує також спеціальні кріплення для труб. Жодна прокладка трубопроводу не може обійтися без цих невеликих деталей, які фіксують труби в одному положенні в стіни.

Види кріплення
Кріплення кабелю, купить яке можна в інтернет-магазині 16А, є недорогим і має невеликий розмір. Його застосування несе не тільки практичну функцію, але і робить зовнішній вигляд конструкції більш естетичним, приводить порядок в систему проводів.

Серед кріплень, які представлені в інтернет-магазині, присутні:
•    дюбель-ялинки;
•    кліпси;
•    скоби;
•    хомути;
•    тримачі хомутів;
•    спіральна обв'язка.
Застосування кожного з видів дозволяє спростити і значно прискорити монтаж електропроводів.