Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1000 грн.! Знижки на продукцію Schneider Electric надаються менеджером після оформлення замовлення! Від 2000 грн - 10%, від 4000 грн - 15%, від 8000 грн - 20%. 

Кабель-провід

АВВГ, АКВВГ
АВВГ, АКВВГ
АПВ, АППВ
АПВ, АППВ
ВВГ
ВВГ
ВВГ-П
ВВГ-П
ВВП
ВВП
КГ
КГ
ПВ
ПВ
ПВС
ПВС
ППВ
ППВ
СІП
СІП
Телевізійний, телефонний та мережевий кабель
Телевізійний, телефонний та мережевий кабель
ШВВП
ШВВП
Кабель, провід, СІП

В інтернет-магазині 16А в продажі присутні різні види кабелів, проводів і СІП. Купуючи продукцію в магазині, Ви можете замовити доставку по всій Україні і отримати професійну консультацію від менеджерів магазину за вибором продукції.

Відмінності кабелів від проводів
Люди, які не займаються прокладкою електрики професійно, досить часто плутають такі поняття, як кабель і провід. Зовні ці пристосування досить схожі, але суть відмінності полягає в тому, що знаходиться всередині.

Провід, ціна якого може бути різною, - це електричний провідник, який має одну або декілька жил і трубчасту ізоляцію, а в деяких випадках ізоляція відсутня.
Кабель, купити який можна в інтернет-магазині 16А, - це провідник, який складається з системи ізольованих провідників, об'єднаних в єдину конструкцію. Об'єднання необхідно для зручності монтажу та захисту від впливу навколишнього середовища. В цьому випадку проводи збираються разом і «одягаються» в додатковий шар ізоляції.

В інтернет-магазині представлені різні види кабелів і проводів: АВВГ, АКВВГ, АПВ, АППВ, ВВГ, ВВГ-П, ВВП, КГ, ПВ, ПВС, ППВ, ШВВП, а також СІП.
Кожен з цих видів має свої особливі характеристики і використовується в різних випадках.

Детальніше про кабелі СІП
Кабель СІП використовується для освітлювальних і повітряних електромереж, адже він має необхідні для цього експлуатаційні характеристики.
СІП або самонесучий ізольований провід використовується для прокладки в силових мережах. Напруга в мережі повинна не перевищувати 35 Вт. На практиці цей електропровід найчастіше використовується для прокладки повітряних мереж, які підводять електроенергію в житловий будинок або підприємство.
Зріз кабелю являє собою три фазні алюмінієві жили і четверта жила, яка використовується в якості нуля.

Інтернет-магазин 16А пропонує тільки якісну продукцію за низькими цінами.