Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Кабель-провід

АВВГ, АКВВГ
АВВГ, АКВВГ
АПВ, АППВ
АПВ, АППВ
ВВГ
ВВГ
ВВГ-П
ВВГ-П
ВВП
ВВП
КГ
КГ
ПВ
ПВ
ПВС
ПВС
ППВ
ППВ
СІП
СІП
Телевізійний, телефонний та мережевий кабель
Телевізійний, телефонний та мережевий кабель
ШВВП
ШВВП

Відмінності між кабелем та проводом:

 

Багато людей вважає, що кабель та провід означають одне й теж, однак це не так. Вони справді схожі зовні, проте мають значні відмінності всередині.


Провід - це електротехнічний виріб, який проводить електричний струм та містить в собі кілька ізольованих чи неізольованих жил.

 

Проводи бувають:

неізольовані — застосовують для повітряних ліній електропередач.
ізольовані. Поділяються на:
монтажні
установчі
обмоткові

 

Кабель - це більш потужний провідник електричного струму. Він містить в собі кілька струмопровідних жил, що ізольовані одна від одної, в одній оболонці.

 

Поділяють за:

гнучкістю
кількістю жил
наявністю та різновидом ізоляції
за складом жил

 

У інтернет-магазині 16А представлені різні види кабелів та проводів:

 

АВВГ - використовується для передачі електроенергії до стаціонарних установок. Номінальною напругою для цього кабелю є: змінна - 660В, постіна - 1000В з постійною частотою 50Гц. Термін служби - приблизно 30 років.


АКВВГ - призначені для непорушного приєднання до електричних приладів. Використовуються для прокладки в приміщенні, тунелях, на відкритому повітрі. Крім цього можна прокладати їх і в землі, якщо є передбачене місце виходу кабелю на поверхню. Термін служби: 25 років при прокладці в приміщеннях, 15 років — на відкритому повітрі або землі


АПВ - такі проводи вже давно застосовуються у промисловості. Вони виготовлені з алюмінію, в якості ізоляції використаний ПВХ пластик Їх часто застосовують для монтажу мереж освітлення всередині приміщення, прокладки силових ліній, які не здатні до переміщень.


АППВ - використовуються при стаціонарній прокладці для електричних установок. Крім цього застосовуються для монтажу електрообладнання та різних механізмів з напругою до 450 В, частотою при цьому 400Гц або постійною напругою до 1000В.


ВВГ - такий кабель має ПВХ ізоляцію та найбільше підходить для передачі

електроенергії на відстані та для тих, хто користується електроенергією в приміщеннях промислових підприємств. Крім цього усі також використовують цей кабель для електричної розводки в житлових будинках.

ВВГ-П - цей кабель виділяється серед інших тим, що має плоску форму. Завдяки ізоляції зі спеціальних матеріалів при виникненні горіння, вогонь не буде розповсюджуватися. Такий кабель може використовуватися як в закритому приміщенні, так і на відкритому повітрі. Складається з мідної струмопровідної жили, яка характеризується високим рівнем надійності та міцності.


ВВП - цей кабель також не розповсюджує горіння. Використовується для монтажу електропроводки в стінах, будівельних конструкціях, сирих приміщеннях. А також для електричних установок на номінальну напругу до 380/660В чи постійну напругу до 1000В.


КГ - Використовується для прокладки на вулиці та в приміщенні. А також для підключення пересувних механізмів до мережі. Його номінальна напруга 660В - змінна, 1000В - постійна. Частота змінного току складає 400Гц.


ПВ - має одну мідну жилу та подвійний шар ізоляції, що забезпечує безпеку. Використовується майже у всіх сферах промисловості. Можливість горіння мінімальна, завдяки спеціальному матеріалу. Може використовуватися в екстремальних умовах, адже його робочий діапазон від +60 до -70⁰С .


ПВС - основною особливістю цього приводу є висока гнучкість, а також наявність захисної оболонки, що допомагає уникнути механічних пошкоджень. Застосовуються в широкому діапазоні: для підключення електроінструмента, для створення переносок та продовжувачів, а також використовуються у садівництві.


ППВ - складається з мідної однодротової жили та має ПВХ ізоляцію. Використовуються для електричних установок та для монтажу електрообладнання, машин та різних механізмів. Номінальна напруга - 450В, частота - 400 Гц або постійна напруга — до 1000В.


ШВВП - використовують як шнури для побутової техніки або як продовжувач.Також для підключення побутової техніки. Однак для підключення мережі освітлення цей провід не підійде.


СІП - використовується для прокладки електромереж на відкритому повітрі та в силових мережах. Напруга повинна не перевищувати 35В в мережі. Має такий діапазон робочих температур: від -50 до +50 ⁰С. Крім цього наділений високим рівнем пожежної безпеки. Якщо ви хочете підключити нову мережу або ж замінити вже існуючу, то радимо придбати кабель саме такого типу.

 

Якщо ви вирішили придбати кабель або провід, інтернет-магазин 16А допоможе вам у цьому. Ми хочемо аби наші клієнти залишилися задоволеними своїм вибором, тож пропонуємо вам широкий асортимент та доступні ціни на товар від перевірених виробників. Купуючи товар у нас, ви можете бути впевненими у безпеці та надійності, адже 16А відповідально ставиться до своєї роботи та гарантує оригінальність та високу якість товарів.