Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Лампи

Світлодіодні (LED) лампи
Світлодіодні (LED) лампи

Лампи

В інтернет-магазині 16А можна купити лампи різних видів. На даний момент освітлювальна апаратура має широкий асортимент, адже вона несе не тільки функціональні характеристики, але і декоративну функцію. Лампи, які використовуються в освітлювальних приладах, мають різні види і характер освітлення, їх застосовують при різних умовах експлуатації.

Широкий асортимент і найкраща якість за невеликою ціною - це те, що пропонує інтернет-магазин 16А. Купуючи продукцію у нас, Ви можете замовити доставку по всій Україні і проконсультуватися з менеджером магазину по вибору продукції.

Подробиці про лампи
Переймаючись питанням про те, які лампи використовуються в тому чи іншому випадку, необхідно врахувати, що в кожній лампі є один загальний елемент - це цоколь. Лампи для побутового використання мають три стандартних види цоколя: великий Е40, середній Е27 і маленький Е14. Дані цоколі мають різьбу і вкручуються в освітлювальний прилад.
Крім того, лампи можуть мати вставний цоколь, який найчастіше використовують галогенні і люмінесцентні лампи.

Також досить важливою характеристикою є потужність лампи. Від потужності, яка завжди вказується на пристрої, залежить те, наскільки яскраво світитиме лампа. Лампи, які мають різну природу світла, відрізняються і рівнем світіння при однаковій потужності. Вибираючи світло лампи, і не знаючи, який її вид вибрати, найкраще орієнтуватися на поради продавця.

В інтернет-магазині 16А Ви можете вибрати лампи таких видів:
•    люмінесцентні;
•    галогенні;
•    лампи розжарювання;
•    рефлекторні лампи;
•    ртутні;
•    металогалогенні та натрієві;
•    ртутно-вольфрамові.

Дані види ламп використовуються не тільки для побутових цілей, але і в громадських та промислових будівлях. Кожен з пристроїв має свої переваги і недоліки, а також застосовується в різних випадках.