Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Низьковольтне обладнання

Автоматичні вимикачі, ПЗВ, диференційні автомати
Автоматичні вимикачі, ПЗВ, диференційні автомати
Пристрої автоматики та мультиметри
Пристрої автоматики та мультиметри
Різне силове та щитове обладнання
Різне силове та щитове обладнання
Магнітні пускачі, контактори, мікровимикачі
 Магнітні пускачі, контактори, мікровимикачі

Низьковольтне обладнання

Низьковольтне обладнання - це обладнання, яке працює з невеликою напругою, що не перевищує 1000 В. Таке обладнання необхідно для того, щоб перетворювати електроенергію, подавати та розподіляти її. Використання даних пристроїв на сьогодні широко використовується, вони необхідні як для побутових, так і для промислових цілей.
Саме обладнання низьковольтне є основою для будь-якої електричної мережі, тому його застосування необхідно.

Групи даного виду продукції:
•    модульне;
•    релейне;
•    силове;
•    знижувальні трансформатори з розташуванням в ящиках;
•    пристрої, які подають сигнали і команди.

Крім того, до даного устаткування можна віднести техніку для управління сигналами, різні вимірювальні гаджети, пускові агрегати і пристрої, які необхідні для перетворення напруги.
В інтернет-магазині 16А присутня обов'язкова сертифікація низьковольтного обладнання, а також гарантійний термін. Тут Ви можете придбати тільки якісну продукцію за прийнятними цінами.

Детальна інформація про деякі з видів продукції
На даний момент обладнання низьковольтного типу є одним з найбільш затребуваних і поширених. Серед даної продукції можна виділити автоматичні вимикачі, робота яких не перевищує 100 А. Дані вимикачі необхідні для того, щоб захищати електромережу від коротких замикань. Застосовують їх в будь-яких видах мереж: групових, розподільних та освітлювальних.

Також одним із затребуваних типів є диференціальні автомати. Ці пристрої необхідні для того, щоб захищати електромережу від пожеж. Продукція має велику зносостійкість і може мати звичайний і вбудований тип конструкції.

В інтернет-магазині 16А Ви можете придбати будь-які необхідні товари з доставкою по всій Україні. Перед покупкою Ви також можете проконсультуватися з менеджерами магазину щодо вибору продукції.