Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Пристрої автоматики та мультиметри

Автоматичні реле напруги та контролю фаз
Автоматичні реле напруги та контролю фаз
Реле електромагнітні малогабаритні
Реле електромагнітні малогабаритні
Цифрові малогабаритні вимірювачі та мультиметри
Цифрові малогабаритні вимірювачі та мультиметри
Амперметри
Амперметри
Вольтметри
Вольтметри
Перемикачі фаз
Перемикачі фаз
Реле часу
Реле часу
Стабілізатори
Стабілізатори
Таймери та енергометри
Таймери та енергометри

Пристрої автоматики

Пристрої автоматики - це продукція, яка налаштована на те, щоб зробити роботу електричної мережі максимально автоматичною, а певні процеси відбувалися без сторонньої допомоги від людини. Також вони необхідні для автоматичної комутації в електричній мережі.

До таких пристроїв можна віднести:
•    реле часу і напруги, електромагнітні реле з невеликими габаритами;
•    амперметри та вольтметри;
•    індикатори напруги;
•    перемикачі фаз;
•    стабілізатори;
•    таймери.

В електричній системі пристрої захисту та автоматики спрацьовують рідко, тому головне, що пред'являється до них, - надійність, простота використання і довговічність. Використовують їх як в приватних будинках, так на виробничих базах, а також в громадських та офісних будівлях.

Реле
Як зазначалося раніше, реле можуть бути різними, вони відрізняються за своїм основним призначенням. Інтернет-магазин 16А надає реле часу і напруги, а також електромагнітні реле.
Пристрій релейного захисту та автоматики тимчасового типу необхідний для того, щоб робота електричного кола відбувалася правильно і послідовно. Він застосовується в тих випадках, коли дію необхідно виконати не відразу після сигналу, а через деякий час.
Пристрої автоматики та управління в вигляді реле напруги - це пристрої, які стежать за напругою в електричній мережі і якщо вона виходить за допустимі межі, відключає постачання приладів.

Стабілізатори
Дані прилади встановлюють в приватних будинках і промислових будівлях для того, щоб підтримувати напругу в єдиних межах, наприклад, при 220 В, навіть якщо вона має великі скачки. За допомогою даної продукції побутова техніка і різні електричні прилади знаходяться під захистом.

В інтернет-магазині 16А Ви зможете підібрати будь-які необхідні пристосування для автоматичної роботи електричної мережі.