Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Повітроводи, розети, муфти

Повітроводи
Повітроводи
Муфти
Муфти
Розети
Розети

Повітроводи, розети, муфти

В інтернет-магазині 16А Ви можете придбати якісні комплектуючі елементи, без яких неможлива установка вентиляційної системи. Серед них можна виділити такі товари:
•    повітроводи;
•    розети;
•    муфти.
Виконання канальної вентиляції обов'язково містить в собі використання даних елементів, а через те, що система повинна прослужити тривалий термін, необхідно ретельно вибирати товари.

Інтернет-магазин 16А пропонує тільки якісні комплектуючі від кращих виробників за низькою ціною. Менеджери магазину нададуть професійну консультацію для придбання тих товарів, які підходять для Ваших умов.

Детальніше про пропоновані товари
Муфта сполучна використовується для з'єднання фасонних круглих частин повітропроводів. Діаметр перерізу частин повинен бути однаковим. За допомогою цього елемента установка повітропроводу буде якісною і довговічною.

Розета є декоративним елементом, при цьому також виконує практичну функцію. Її виготовляють з нержавіючої сталі високої марки. Вона з'єднується з трубою способом «труба в трубу» та необхідна для декорування проходу вентиляції через вертикальні простінки. Для того щоб приховати проміжок між трубою та стіною, через яку вона проходить, застосовують розети.

Вентиляція неможлива без використання повітроводів. Їх монтують всередині стін або просто всередині приміщень. За повітроводом проходить газоповітряна суміш, а також переміщається чисте повітря в необхідному напрямку. Повітроводи мають безліч видів, вони відрізняються довжиною, перерізом, діаметром, матеріалом, способом та характером установки. Досить часто можна зустріти вентиляцію, в системі якої використовуються відразу декілька видів цих елементів, які з'єднуються між собою та утворюють розгалуження, різні відводи та рукава.