Безкоштовна доставка від 1000 грн.!

Вимикачі-розетки, подовжувачі

Вимикачі, розетки
Вимикачі, розетки
Рамки
Рамки
Блок (вимикач та розетка)
Блок (вимикач та розетка)
Вилки, гніздо
Вилки, гніздо
Мережеві фільтри
Мережеві фільтри
Перехідники, розгалужувачі
Перехідники, розгалужувачі
Подовжувачі, колодки
Подовжувачі, колодки
Силові розетки та вилки
Силові розетки та вилки
Фурнітура
Фурнітура

Вимикачі, розетки, подовжувачі, вилки

Установка електрики в будинку - це важливий процес, який вимагає покупки якісних комплектуючих товарів. Кожен електричний ланцюг обов'язково має в собі такі складові як розетки, вимикачі і вилки. Також в асортименті інтернет-магазину 16А присутні подовжувачі, які необхідні для комфортного користування вже готовою електричною мережею.

Вибір трійника і вилки
В асортименті інтернет-магазину присутні вилки. Ці пристрої необхідні для того, щоб приєднувати до мережі побутові електроприлади. Вилки можуть бути із заземленням або без нього. Також вилки необхідні для того, щоб самостійно виготовити подовжувач. Купуючи вилку, необхідно звертати увагу на те, на яку напругу вона розрахована, щоб в майбутньому уникнути перевантаження і загоряння.
Трійник - це спеціальне пристосування, яке дозволяє одну розетку розділити на двох-, трьох- і чотирьохмісну.

Вибір подовжувача
Подовжувач - це той елемент, який дозволяє підключати електричні прилади в мережу навіть на великій відстані від розетки. Для зручності краще купити подовжувач, який оснащений відразу декількома розетками для підключення декількох приладів. Такий пристрій є тимчасовим для виконання певних робіт.

Подовжувач може бути простим, без додаткових можливостей, також в ньому може використовуватися захист (автоматичне вимикання або запобіжники), індикатор навантаження і мережеві фільтри. Вибираючи даний тип техніки, слід звертати увагу на такі критерії:
•    максимальне навантаження;
•    довжина шнура;
•    кількість розеток;
•    наявність заземлення.

Вимикачі - це пристрої, які в побутових цілях використовують для включення і виключення світла. Вони можуть мати мініатюрну лампочку або кілька клавіш.

Розетки - важливий елемент електротехніки, який дозволяє включати в мережу електроприлади. Даний елемент може мати відразу кілька отворів і також розрахований на певну напругу.